Tasty & Healthy

dietetyk kliniczny

REFERENCJE


Dzięki Pani Agnieszce nauczyłem się nie tylko zdrowo odżywiać, ale też zwracać większą uwagę na to co kupuję. Drobne zmiany, na które namówiła mnie Pani Agnieszka pomogły mi osiągnąć zamierzony cel i to szybciej niż myślałem. Dziękuję!

~ Paweł 


Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą. Podczas wizyty panuje bardzo dobra atmosfera. Profesjonalizm Pani Agneiszki i motywacja pacjenta przynoszą oczekiwane efekty. Ułozona dieta jest bardzo różnorodna, posiłki łatwe w przygotowaniu i nie zabierają zbyt wiele czasu. Efekty diety były widoczne już po miesiącu. Polecam każdemu, kto stara sie zrzucić zbędne kilogramy i chce poprawić stan zdrowia. 

~ Katarzyna 


Gdy dostałam diagnozę od alergologa byłam zagubiona - nie wiedziałam co mam jeść skoro moje ulubione produkty mi nie służą? Znajoma poleciła mi Panią Agnieszkę. Dzięki opracowanej diecie odkryłam sporo nowych możliwości w kuchni! Moja dieta jest teraz urozmaicona, a samopoczucie zdecydowanie lepsze. Dodatkowo nie musiałam jeździć na wizyty - odbywały się u mnie w domu! 

~ Magdalena